Hardhouten opbergkist, modern – lattenwerk, eind 20e eeuw

Moderne opbergkist in functionele stijl, vervaardigd uit hardhout met een lattenwerktechniek. De kist toont een verticale lattenstructuur aan alle zijden en is voorzien van een scharnierende afdekplaat van massief hout. Het interieur is verdeeld in compartimenten voor diverse toepassingen. Dit meubel dateert uit het eind van de twintigste eeuw en heeft een Europese herkomst. Kenmerkend is de warme kleurstelling.

Dit bijzondere object voor jouw collectie? Grijp je kans!

Kavelnummer en naam 259. Hardhouten opbergkist, modern – lattenwerk, eind 20e eeuw
Veiling Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023
Afmetingen Hoogte 91 cm, breedte 75 cm en diepte 30 cm.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 20
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen