22. Gouden ring met saffier en diamanten

18 karaat witgouden ring met geslepen donkerblauwe saffier omringt door vijftien diamanten en een moissaniet. Diamanten zijn in totaal 0,30 ct, vijftien keer 0,02 ct, moissaniet is 0,02 ct. Binnenzijde ring gemerkt met 18 ct GO, tweede helft 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 22. Gouden ring met saffier en diamanten
Veiling Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023
Afmetingen Ringmaat 12, lengte saffier met diamanten 1,5 cm en totale gewicht 6,21 gram.
Huidig bod€ 550
Verkoopprijs € 550
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen