129. Schilderij, Walter Castle Keith

Schilderij van interieur met bedbank door Walter Castle Keith (Detroit 1863-1927), olieverfschilderij op linnen. Linksonder gesigneerd Castle Keith, eerste kwart 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 129. Schilderij, Walter Castle Keith
Veiling Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023
Afmetingen 84 x 74 cm.
Conditie In redelijke staat.
Huidig bod€ 360
Verkoopprijs € 360
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen