19. Lithografie, Ossip Zadkine

Lithografie van een tekening voor het monument "De Verwoeste Stad" door Ossip Zadkine (1888-1967). Rechtsonder in de lithografie gesigneerd en gedateerd 1951.

Kavelnummer en naam 19. Lithografie, Ossip Zadkine
Veiling Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023
Afmetingen 26,5 x 41,5 cm.
Huidig bod€ 120
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen