17. Zilveren servies, Van Kempen & Begeer

Zilveren koffieservies bestaande uit een koffiepot, room- en suikerstel en dienblad door Van Kempen en Begeer. Alle afzonderlijk gemerkt ZII, 835 en meesterteken VKB (Van Kempen en Begeer). Midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 17. Zilveren servies, Van Kempen & Begeer
Veiling Veiling 45 sessie 1, maandag 11 december 2023
Afmetingen Max. hoogte 21 cm, max. breedte 44,5 cm en totale gewicht 1966 gram.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 800
Verkoopprijs € 800
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen