Gouden tientje Wilhelmina 1912

Gouden tientje Wilhelmina met hermelijnen mantel uit 1912, bevat 900/1000 goud en gemerkt met muntmeesterteken zeepaard. Rondom de munt is de tekst "KONINGIN WILHELMINA, GOD ZIJ MET ONS" geschreven en op de weerszijde is het gekroond Nederlands wapenschild afgebeeld. Het gouden tientje is ontworpen door J. C. Wienecke.

Kavelnummer en naam Gouden tientje Wilhelmina 1912
Veiling Veiling 45 sessie 2, dinsdag 12 december 2023
Afmetingen Diameter 22,5 mm en gewicht 6,72 gram.
Conditie Zeer fraai.
Huidig bod€ 300
Verkoopprijs € 300
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen