Aquarel, Mieke Brante-Bloemen

Aquarel met landschappelijke voorstelling door Mieke Brante-Bloemen (1909-1976). Rechtsonder gesigneerd MBranteBloemen, midden 20e eeuw. Provenance; Collectie familie van de kunstenaar. In 1948 werden Mieke Brante-Bloemen en haar echtgenoot Bert lid van de Groninger kunstkring De Ploeg

Kavelnummer en naam Aquarel, Mieke Brante-Bloemen
Veiling Veiling 45 sessie 2, dinsdag 12 december 2023
Afmetingen 35,4 x 24,7 cm.
Huidig bod€ 220
Verkoopprijs € 220
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen