684. Schaal, China, Kangxi periode

Chinees porseleinen famille verte schaal, gedecoreerd met botanische afbeeldingen en dieren. Gemerkt met artemisia blad in dubbele cirkel. Kangxi periode, omstreeks 1700.

Kavelnummer en naam 684. Schaal, China, Kangxi periode
Veiling Veiling 45 sessie 2, dinsdag 12 december 2023
Afmetingen Diepte 5,5 cm en diameter 36,5 cm.
Conditie Beschadigingen en gerestaureerd.
Huidig bod€ 1600
Verkoopprijs € 1600
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen