1251. Uitgaven Bram van Velde
Bram van Velde uitgave "Les lithographies 1923-1973", uitgave no 58, gesigneerd door Bram van Velde. Tentoonstellingsuitgave galerie Maeght, Zürich 1976 met kleurenlithografie. Alsook kunstpockets Bram van Velde "Le Musée de Poche"uit 1958 en Bram van Velde kunstboek uitgegeven door Fondation Maeght 1973. |
Kavelnummer en naam | 1251. Uitgaven Bram van Velde | |
Veiling | Veiling 45 sessie 3, woensdag 13 december 2023 | |
Afmetingen | Lithografie 46 x 32 cm. | |
Conditie | In goede staat. | |
Huidig bod | € 75 | |
Verkoopprijs | € 75 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen