1283. Friese staartklok
Friese staartklok met volle kast en Amsterdamse kap met houten Atlas, geflankeerd door een faam onderin de wijzerplaat, een stadsgezicht van Sneek, mechaniek van molen en vissers en loden slingervenster. Tweede helft 18e eeuw. |
Kavelnummer en naam | 1283. Friese staartklok | |
Veiling | Veiling 45 sessie 3, woensdag 13 december 2023 | |
Afmetingen | Lengte 175 cm, breedte 41 cm en diepte 24 cm. | |
Conditie | In gebruikte staat met beschadigingen, onderdelen van mechaniek ontbreken. | |
Huidig bod | € 400 | |
Verkoopprijs | € 400 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen