1101. Imari porselein, China

Lot Chinees Imari porselein bestaande uit een bord, zes schotels en drie theekommen. Eerste helft 18e eeuw.

Kavelnummer en naam 1101. Imari porselein, China
Veiling Veiling 45 sessie 3, woensdag 13 december 2023
Afmetingen Max. hoogte 4,1 cm en max. diameter 22,2 cm.
Conditie Drie kommen en een schotel in goede staat, een schotel haarlijnen bodem en twee frittingen rand, een schotel drie haarlijnen en twee frittingen rand, een schotel haarlijnen en vier fritting en chip rand, een schotel drie haarlijnen, een schotel bodem haarlijnen en twee frittingen rand en een bord een haarlijn.
Huidig bod€ 120
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen