1105. Kop-en-schotels en bord, China, Chienlung periode
Lot Chinees famille rose porselein met Lowestoft decor bestaande uit vijf kop-en-schotels, een schotel en een bord. Chienlung periode, 18e eeuw. |
Kavelnummer en naam | 1105. Kop-en-schotels en bord, China, Chienlung periode | |
Veiling | Veiling 45 sessie 3, woensdag 13 december 2023 | |
Afmetingen | Max. hoogte 4,1 cm en max. diameter 20,3 cm. | |
Conditie | Bord een haarlijn en stuk gelijmd. Twee kopjes in goede staat, een kopje een haarlijn, een kopje twee haarlijnen, een chip en frittingen rand, een kopje twee haarlijnen, een kopje zes haarlijnen. Twee schotels in goede staat, een schotel twee haarlijnen bodem, een schotel drie haarlijnen en twee frittingen rand en een schotel vier haarlijnen. | |
Huidig bod | € 120 | |
Verkoopprijs | € 120 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen