Zilveren bestek, Haags Lofje

Haags Lofje zilveren bestek bestaande uit twee sets visbestek, zes vorken en vier opscheplepels. Aan de achterzijde voorzien van meerdere keuren, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Zilveren bestek, Haags Lofje
Veiling Veiling 45 sessie 3, woensdag 13 december 2023
Afmetingen Max. lengte 21,7 cm en gewicht 753 gram.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 300
Verkoopprijs € 300
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen