47. Aquarel, Erasmus Bernhard Dulmen Krumpelman

Aquarel van een jachtscène met hond door Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987). Aquarel op papier, rechtsonder gesigneerd v Dulmen en gedateerd 1974.

Kavelnummer en naam 47. Aquarel, Erasmus Bernhard Dulmen Krumpelman
Veiling Sessie 1, maandag 25 maart 2024
Afmetingen 22,7 x 15,4 cm.
Huidig bod€ 120
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen