Veiling: Veiling 46 sessie 1, maandag 25 maart 2024

Schilderij, Jo van Dijk

Schilderij getiteld “Souvenir d’ Afrique” door Jo van Dijk (1931-2000). Olieverfschilderij op paneel, rechtsonder gemonogrammeerd. Verso overige informatie, gedateerd 1964 en vermelding Marrakech, Maroc.

Startbod: € 5

Foto, Erwin Olaf

Foto getiteld “Aura” van Erwin Olaf (1959-2023), uit de serie “De tafel van 10”. Erwin Olaf maakte de zwart-witfotoserie als onderdeel van een fotografieopdracht voor de Gemeente Groningen in 1993. Aan de achterzijde gesigneerd, getiteld en persoonlijke annotatie. Herkomst: geschenk van Erwin Olaf aan het zittend model op de foto.

Huidig bod: € 10

Gouden tientje Willem I 1824 B

Gouden tientje Willem I uit 1824, bevat 900/1000 goud en gemerkt met muntmeesterteken palmtak en muntteken B (Brussel) Op de voorzijde van de munt is het portret van Willem I, kijkend naar links afgebeeld. Ontworpen door graveur A.F. Michaut, munt is geslagen in Brussel.

Startbod: € 5

Schilderij, Reinhart Dozy

Schilderij getiteld “Zomerse landweg in Drenthe” door Reinhart Dozy (Nijmegen, 28 september 1880 – Elp, 27 januari 1947). Olieverfschilderij op linnen, ongesigneerd. Provenance: collectie zoon van de kunstschilder.

Huidig bod: € 5

Schilderij, Siep van den Berg

Schilderij van de Hoge- en Lage der A te Groningen door Siep van den Berg (1913-1988). Olieverfschilderij op doek, rechtsonder gemonogrameerd en gedateerd 1944.

Huidig bod: € 100

Lithografie, Corneille

Lithografie met afgebeeld een vrouw en vogel door Corneille (Cornelis Guillaume van Beverloo, 1922-2010). Midden rechts gesigneerd met potlood, vermelding oplagenummer 119/200 en gedateerd 1978.

Huidig bod: € 50

Aquarel, Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman

Aquarel van een dorpsgezicht door Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987). Aquarel op papier, rechtsonder gesigneerd Dulmen en gedateerd 1949.

Huidig bod: € 50

Olifant, Steiff

Olifant op wieltjes van Steiff, een heruitgave van een soortgelijke olifant uit 1903/04. Betreft één uit een gelimiteerde editie van 1.000 stuks, met zilveren Knopf in het oor en met kartonnen label. Gefabriceerd in Duitsland in 2004. Betreft een groter formaat Steiff dier.

Startbod: € 5

Jugendstil vaas, Daalderop

Messing Jugendstil vaas door Daalderop (Tiel), gedecoreerd met centraal floraal motief en aan weerszijden hengsels. Modelnummer 2055, afgebeeld in de Daalderop Catalogus van 1915.

Startbod: € 5

Album met foto’s

Oblongformaat zwart album, gevuld met veelal albumine foto's van topografische onderwerpen, familie en foto's van kunst uit de periode 1870-1910. Topografisch onder andere Amsterdam. Scheveningen, Parijs en meer. Circa 200 fotografische afbeeldingen.

Startbod: € 5

Aquarel van drie mannen aan tafel getiteld “Alcéra” door Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987). Aquarel op papier, rechtsonder gesigneerd v Dulmen en gedateerd 1947.

Startbod: € 5

Tekening, Maurice Utrillo

Schetstekening van de omgeving Moulin de Gilette door Maurice Utrillo (1883-1955), onderin gesigneerd met potlood. Frankrijk, tweede kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

Kunstobject, Yvonne Visser

Triptiek spiegel, uitklapbaar kunstobject getiteld “Herfst” door Yvonne Visser. Houten frame met vogel, aan de binnenzijde drie spiegels, buitenzijde een keramieken reliëf. Rechtsonder gemonogrammeerd en gedateerd 1995.

Startbod: € 5

Flesvaas, ontwerp Kjell Engman voor Kosta Boda

Kristallen flesvaas, ontwerp Kjell Engman uit de modelserie Heliopora en uitgevoerd door Kosta Boda. Aan de onderzijde gemerkt Kosta Boda, K. Engman en modelnummer 89710, sticker aan de voorzijde van de flesvaas. Jaar van ontwerp 1997.

Startbod: € 5

Beeld, Ivoorkust

Houtgestoken beeld van man gehuld in kleding bezet met schelpen en hoornen. Ivoorkust, jaren 60. Het betreft een beeld op groot formaat.

Startbod: € 5

Aquarel, Erasmus Bernhard Dulmen Krumpelman

Aquarel van een jachtscène met hond door Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987). Aquarel op papier, rechtsonder gesigneerd v Dulmen en gedateerd 1974.

Startbod: € 5

Schilderij, Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman

Portretschilderij van meisje met haarstrik en bloemboeket door Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987). Olieverfschilderij op linnen, rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1946.

Huidig bod: € 10

Vaas, Anna Torfs

Drielaags kristallen vaas naar ontwerp van Anna Torfs, modelnaam Flo. Aan de onderzijde gesigneerd, jaar van productie 2002.

Startbod: € 5

Beeld, Els van der Glas

Bronzen beeld van paard op granieten sokkel door Els van der Glas. Provenance: aanschaf 2005 Galerie Wildervuur, Hooghalen.

Huidig bod: € 50

Object, Ozzaro Crystal

Kristallen object van Ozzaro Crystal in druppelvormige vormgeving met ingesloten roodoranje kleurelement met ingesloten luchtbellen. Aan de onderzijde gegraveerd, Tsjechië, 21e eeuw.

Startbod: € 5

Wajangpop Prada Bomantara, Indonesië

Wajangpop voorstellende Prada Bomantara, houtsnijwerk door snijder Encang. Omgeving Padallarang, West-Java. Indonesië, eerste helft 20e eeuw.

Startbod: € 5

Schilderij, Calvau

Schilderij van een stilleven met kersen en een aardewerken vaas getiteld “Les cerises” door Calvau. Olieverf op doek, linksonder gesigneerd. 21e eeuw.

Startbod: € 5

Plastiek, Aldo Londi

Keramieken plastiek van een gezadeld fantasiepaard, gebakken chamotteklei overdekt met glazuur. Ontwerp Aldo Londi, uitvoering Ceramiche Bitossi, Montelupo. Italië, eind jaren 60.

Huidig bod: € 50

Vaas, Floris Meydam

Kristallen vaas naar ontwerp van Floris Meydam, serienaam Colorair. Helderglas met ingesloten blauwe kleurpoeders en onregelmatig gevormde luchtbellen. Ontwerp stamt uit 1963 en is uitgevoerd door de Glasfabriek Leerdam.

Startbod: € 5

Waterkan en glas, A.D. Copier

Groene glazen Art Deco waterkan met glas naar ontwerp van Andries Dirk Copier en uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam. Jaren 30.

Startbod: € 5

9725 CT Groningen