Gouden tientje Willem I 1824 B

Gouden tientje Willem I uit 1824, bevat 900/1000 goud en gemerkt met muntmeesterteken palmtak en muntteken B (Brussel) Op de voorzijde van de munt is het portret van Willem I, kijkend naar links afgebeeld. Ontworpen door graveur A.F. Michaut, munt is geslagen in Brussel.

Kavelnummer en naam Gouden tientje Willem I 1824 B
Veiling Sessie 1, maandag 25 maart 2024
Afmetingen Diameter 22,5 mm en gewicht 6,72 gram.
Conditie Zeer fraai.
Huidig bod€ 1000
Verkoopprijs € 1000
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen