Shangping vaas, China

Chinees poederblauwe porseleinen balustervormige vaas in Shangping vorm. Gedecoreerd met mythologische gouden draak en feniks, gebroken ijs decor aan de bovenzijde. China, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam Shangping vaas, China
Veiling Sessie 1, maandag 25 maart 2024
Afmetingen Hoogte 39 cm en diameter 23 cm.
Conditie Met restauratie.
Huidig bod€ 180
Verkoopprijs € 180
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen