Veiling: Sessie 1, maandag 25 maart 2024

Vaas, Villeroy & Boch

Dikwandige groene-donkerpaarse kristallen vaasje met ruw geslepen decor door Villeroy & Boch. Aan de onderzijde gemerkt. Duitsland, eind 20e eeuw.

Satsuma schaal, theepot en kop-en-schotel, Japan

Goudkleurig floraal gedecoreerd porseleinen Satsuma theepot en kop-en-schotel, Japan, omstreeks 1910. Daarbij een porseleinen Satsuma schaal, aan de onderzijde gesigneerd, Japan omstreeks 1900.

Vaas, ontwerp Per Lütken voor Holmegaard

Kristallen groene vaas naar ontwerp van Per Lütken en uitgevoerd door Holmegaard, modelnaam “Umanak”. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding van modelnummer 760192. Zweden, jaren 50/60.

Art Deco vaas, W.J. Rozendaal

Fumékleurige Art Deco vaas met verticale geribde structuur, toegeschreven aan W.J. Rozendaal, Kristalunie Maastricht. Jaren 30

Vaas, Siem van der Marel

Ronde kristallen vaasje met ingesloten luchtbellen, Siem van der Marel. Omstreeks 2000.

Wandbord Gustav Klimt, Lilien Porzellan

Porseleinen wandbord met “De Kus” van Gustav Klimt uitgevoerd door Lilien Porzellan. Aan de achterzijde gemerkt en vermelding oplagenummer 557 D. Oostenrijk, gedateerd 1990.

Buffetkast, Meubelfabriek Huizinga Groningen

Eikenhouten Jugendstil buffetkast met snijwerk van vissen in de panelen, ontworpen door Willem Haver en gefabriceerd door de Meubelfabriek Huizinga te Groningen. Bovenzijde buffet met facetgeslepen beglaasde deuren. Aan de binnenzijde onderin firmaschildje van Huizinga Groningen, periode 1910/1920.

Vaas, Beswick Ware

Crèmekleurige bloemvormige Beswick Ware vaas. Aan de onderzijde gemerkt, vermelding modelnummer 808 en Made in England, jaren 30.

Vaas, Zenith Gouda

Crèmekleurige kalebasvormige keramieken vaas door Zenith Gouda. Aan de onderzijde gemerkt, vermelding modelnummer 1004 en monogram MJR. Te dateren omstreeks 1940.

Ladekast

Empire eikenhouten ladekast met volle geëboniseerde houten pilaren en messing ringbeslag. Eerste helft 19e eeuw.

Stereo set, Yamaha

Yahama stereo set bestaande uit receiver RX-396RDS, cassette deck KX-493 en cd-speler CDX-493 met twee luidsprekers type NS-G40. Productiejaar 1998.

Receiver en Cd-speler, Denon

Denon stereo set bestaande uit een receiver type DRA-500AE en een Cd-speler type DCD-510AE. Fabricagejaar 2009.

Kaptafel, Engeland

Engelse mahoniehouten kaptafel met ovale facet geslepen kantelbare spiegel. Midden 20e eeuw.

Scootmobiel, Sterling

Elektrische scootmobiel Sterling Trophy, de vier wielen variant. Maximale snelheid 15 km/h en gefabriceerd omstreeks 2020.

Lot curiosa

Lot curiosa met dekseldoosjes en schilderijtjes. 20e eeuw.

Lot porselein

Lot met een floraal theeservies met kop-en-schotels, een theelicht, twee dekselpotten, kommen en melkkan. Midden 20e eeuw.

Glaswerk

Convoluut glaswerk met twee glazen karaffen, drie dekselpotten en een olie- en azijnstel, 20e eeuw.

Klokken

Twee klokken; een botanisch geornamenteerde klok gemerkt Hilbink, de elektrische klok gemerkt Helka met glas voorzien van vis decor. Midden 20e eeuw.

Begijnenkast

Hollandse eikenhout met palissander begijnenkast op zwarte bolpoten. Eind 17e eeuw.

Tafel, ontwerp Le Corbusier en Pierre Jeanneret voor Cassina

Le Corbusier tafel met chromen onderstel en gehard glazen plaat met structuur aan de onderzijde door Italiaans meubelfabrikant Cassina, modelnummer LC12. Ontworpen door Le Corbusier and Pierre Jeanneret in 1925. Aan de onderzijde gemerkt Cassina en serienummer no. 000225 Le Corbusier. Begin 21e eeuw.

Kabinet

Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet met drie orgel gebogen lades met messing beslag. 18e eeuw.

Staande klok, Engeland

Engels staande klok met zwanenhals front en beschilderde wijzerplaat, 19e eeuw.

9725 CT Groningen