Veiling: Sessie 1, maandag 25 maart 2024

355. Kapstok

Smeedijzeren kapstok met legdeel. Jaren, 70.

356. Lot curiosa

Lot curiosa met dekseldoosjes, pijpen, boekensteun, messing gewichten in houder, messing lichtschakelaar, verzilverde Jugendstil gebaksvorken, kerfsnede pepermolen en keramieken inktstel. 20e eeuw.

357. Kapstok

Vintage kapstok met chromen buizen. Jaren 50/60.

358. Lot singles

Lot met vierentwintig 45 toeren singles, internationaal jaren 60-70.

359. Lot curiosa

Lot curiosa met een blikken dekseldoos, messing olielamp, religieuze wierrookhouder, verchroomde bloempot en zwart nautisch ankerlicht. 20e eeuw

360. Bijzettafel

Notenhouten bijzettafel, tweede kwart 20e eeuw.

361. Religieuze objecten

Religieuze objecten met een zwart gepatineerde Franse crucifix, Christus in lijst, Joods messing wandornament, ketting met hoornen kruis en een ingelijste prent van Bernadette en Maria van Lourdes. 20e eeuw.

362. Schilderij

Schilderij van een stadsgezicht met poortgebouw, olieverfschilderij op linnen. Linksonder gesigneerd, eerste helft 20e eeuw.

363. Lot sieraden

Lot curiosa met twee schoengespen, twee Victoriaanse rouwkettingen uit celluloid en één halsketting van glas met celluloid hanger, dameshorloge, dasspelden, koala speldjes en broches. 20e eeuw.

364. Lot porselein

Lot porselein met twee Makkumer aardewerken schotels en twee schaaltjes, zoutpotje in de vorm van een hond, drie schalen met floraal decor gemerkt Schumann Arzberg Vieux Meissen. twee theebussen en een porseleinen dekseldoos. 20e eeuw.

365. Aquarel

Aquarel van de voorkant van een woning met terras, rechtsonder gesigneerd Dorien en gedateerd 2003.

366. Lot tin

Lot tin met twee inktpotten, vier strooiers, vier tinnen lepels, een dekselpot en een tinnen beeldje van het Florentijns everzwijn. 19e/20e eeuw.

367. Lot koper en messing

Lot koper en messing met een doofpot, wandkoffiemolen en twee houten tafelmodel koffiemolens met messing molen. 19/20e eeuw.

368. Lot curiosa

Lot curiosa met een porseleinen serveerschaal met floraal decor, twee Gustavsberg Argenta schaaltjes, bord Elsterwerda 1935, ketting, aardwerken theelicht, Aziatisch dekseldoosje en een porseleinen kom. 20e eeuw.

369. Lot messing en koper

Lot messing en koper met kannen, vazen, pan, tabaksdoos en kandelaar. 20e eeuw.

370. Schaakspel en domino

Schaakspel met bijbehorend schaakbord, stukken compleet. Bijgaand een antieke set dominostenen met benen opleg. Begin 20e eeuw.

371. Lot curiosa

Convoluut met foto’s, tekeningetjes, prenten en tijdschrift Robbedoes. 20e eeuw.

372. Lot curiosa

Lot curiosa met theelicht met porseleinen inzet, Duits porseleinen klokje in romantische sfeer, theelichtje, gematteerd glazen plafonnière met slijpsel en bronskleurig montuur, houten Chinese basement en drie Chinese porseleinen borden. 20e eeuw.

373. Ladekast

Eikenhouten ladekast met bronskleurig beslag. Begin 20e eeuw.

374. Tafel

Vintage Space Age tafel in de stijl Eero Saarinen op metalen poot. Jaren 60/70.

375. Lot curiosa

Lot curiosa met houten tabakspot, aardewerken Delfts blauwe tegels, vlinders, dekseldoosjes, lampen en beeldjes. 20e eeuw.

376. Lot tin

Groot lot verschillende tinnen gebruiksvoorwerpen, 19e/20e eeuw.

377. Lot curiosa

Lot curiosa met Art Deco boeksteunen, zamak beeldje lezend meisje, wandkandelaar bronskleurig, boekensteun olifant, Art Deco asbak met Manneke Pis, wandlamp met glazen kap en een messing miniatuur mand. 20e eeuw.

378. Lot bestek

Houten bestekbak met verschillende bestek delen. Begin 20e eeuw.

379. Lot curiosa

Lot curiosa met onder meer een donderglas op plank en lamp met stoffen kap. Begin 20e eeuw.

9725 CT Groningen