Veiling: Sessie 1, maandag 25 maart 2024
306. Tuinvazen
Twee grijze gietijzeren tuinvazen op groot formaat, 20e eeuw.
308. Tuinvazen
Twee gietijzeren tuinvazen waarvan een met sokkel, 20e eeuw.
309. Tapijten
Twee handgeknoopte Oosterse tapijten, 20e eeuw.
310. Vaas en dekselpot, Judith Mulder
Keramieken vaas en dekselpot met abstract geglazuurd decor door Judith Mulder, Hengelo. Aan de onderzijde gemonogrammeerd. Begin 21e eeuw.
311. Kapstok
Eikenhouten kapstok met gestoken dubbelkoppige adelaar en leeuwenkoppen en messing kleding haken. Eerste helft 20e eeuw.
313. Schaal
Aardewerken schaal met abstract decor in aardetinten glazuur, onderzijde bronskleurig geglazuurd. Anoniem, eind 20e eeuw.
314. Pianokruk
Houten pianokruk met bewerkt geweven zitvlak. Begin 20e eeuw.
315. Stoeltjesklok
Stoeltjesklok met landschappelijk beschilderde plaat en metalen ornamenten met leeuwen, klokgedeelte geflankeerd door zeemeerminnen. 20e eeuw.
317. Beeld, Corry Ammerlaan-van Niekerk
Bronskleurig gepatineerd tinnen beeldje van clown met hoed door Corry Ammerlaan-van Niekerk voor CliniClowns 2002.
318. Stoel
Tropisch hardhouten stoel met ajour zon motief in de rugleuning, 21e eeuw.
319. Boerenstoel
Walnoten houten Zwitserse Alpen Stabelle stoel ook wel boerenstoel of bestuurdersstoel genoemd. Platte rugleuning met uitgesneden hartversiering en zitting op uitlopende taps toelopende poten. Gedateerd 1677.
321. Dvd's Lucky Luke
Dvd box met tweeënvijftig verhalen van Lucky Luke op zeventien dvd's. Jaar van uitgave 2008.
323. Oosters tapijt
Handgeknoopt wollen Oosters tapijt met floraal decor, 20e eeuw.
324. Staafbarometer, J.J.B.L.M. Lisbon
Mahoniehouten staafbarometer J.J.B.L.M. Lisbon, RN Desterro 16 a 22 met Engelse weersaanduiding. Tweede helft 20e eeuw.
325. Stoeltjesklok
Stoeltjesklok met maanfuctie gedecoreerd met bazuin spelende vrouwen en een zeegezicht op wijzerplaat. Tweede helft 20ste eeuw.
326. Schilderijlijst
Goudkleurige schilderijlijst, 20e eeuw.
327. Eetkamerstoelen, Gijs van der Sluis
Vier vintage eetkamerstoelen, model 60, naar ontwerp van Gijs van der Sluis uitgevoerd door Van der Sluis Stalen Meubelen Culemborg, in verchroomd stalen buizenconstructie met hout en kunstleder. Ontwerp stamt uit de jaren 60.
328. Kaststel, Tichelaar Makkum
Makkumer aardewerken kaststel van Tichelaar bestaande uit dekselpot en twee vazen, handgeschilderd met florale motieven. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer 339. Vierde kwart 20e eeuw.
329. Penantkast, Biedermeier
Biedermeier mahoniehouten penantkast, sleutelgaten afgezet met houten ornamenten. 19e eeuw.
9725 CT Groningen