Veiling: Sessie 1, maandag 25 maart 2024

305. Tapijten

Twee wollen Oosterse tapijten, 20e eeuw.

306. Tuinvazen

Twee grijze gietijzeren tuinvazen op groot formaat, 20e eeuw.

307. Kleedjes

Zes wollen Oosterse kleedjes, 20e eeuw.

308. Tuinvazen

Twee gietijzeren tuinvazen waarvan een met sokkel, 20e eeuw.

309. Tapijten

Twee handgeknoopte Oosterse tapijten, 20e eeuw.

310. Vaas en dekselpot, Judith Mulder

Keramieken vaas en dekselpot met abstract geglazuurd decor door Judith Mulder, Hengelo. Aan de onderzijde gemonogrammeerd. Begin 21e eeuw.

311. Kapstok

Eikenhouten kapstok met gestoken dubbelkoppige adelaar en leeuwenkoppen en messing kleding haken. Eerste helft 20e eeuw.

312. Tapijten

Twee Oosterse wollen tapijten, 20e eeuw.

313. Schaal

Aardewerken schaal met abstract decor in aardetinten glazuur, onderzijde bronskleurig geglazuurd. Anoniem, eind 20e eeuw.

314. Pianokruk

Houten pianokruk met bewerkt geweven zitvlak. Begin 20e eeuw.

315. Stoeltjesklok

Stoeltjesklok met landschappelijk beschilderde plaat en metalen ornamenten met leeuwen, klokgedeelte geflankeerd door zeemeerminnen. 20e eeuw.

316. Tapijten

Twee wollen Oosterse tapijten. 20e eeuw.

317. Beeld, Corry Ammerlaan-van Niekerk

Bronskleurig gepatineerd tinnen beeldje van clown met hoed door Corry Ammerlaan-van Niekerk voor CliniClowns 2002.

318. Stoel

Tropisch hardhouten stoel met ajour zon motief in de rugleuning, 21e eeuw.

319. Boerenstoel

Walnoten houten Zwitserse Alpen Stabelle stoel ook wel boerenstoel of bestuurdersstoel genoemd. Platte rugleuning met uitgesneden hartversiering en zitting op uitlopende taps toelopende poten. Gedateerd 1677.

320. Karnton

Houten gekuipte karnton, eind 19e eeuw

321. Dvd's Lucky Luke

Dvd box met tweeënvijftig verhalen van Lucky Luke op zeventien dvd's. Jaar van uitgave 2008.

322. Tapijten

Drie wollen tapijten, 20e eeuw.

323. Oosters tapijt

Handgeknoopt wollen Oosters tapijt met floraal decor, 20e eeuw.

324. Staafbarometer, J.J.B.L.M. Lisbon

Mahoniehouten staafbarometer J.J.B.L.M. Lisbon, RN Desterro 16 a 22 met Engelse weersaanduiding. Tweede helft 20e eeuw.

325. Stoeltjesklok

Stoeltjesklok met maanfuctie gedecoreerd met bazuin spelende vrouwen en een zeegezicht op wijzerplaat. Tweede helft 20ste eeuw.

326. Schilderijlijst

Goudkleurige schilderijlijst, 20e eeuw.

327. Eetkamerstoelen, Gijs van der Sluis

Vier vintage eetkamerstoelen, model 60, naar ontwerp van Gijs van der Sluis uitgevoerd door Van der Sluis Stalen Meubelen Culemborg, in verchroomd stalen buizenconstructie met hout en kunstleder. Ontwerp stamt uit de jaren 60.

328. Kaststel, Tichelaar Makkum

Makkumer aardewerken kaststel van Tichelaar bestaande uit dekselpot en twee vazen, handgeschilderd met florale motieven. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer 339. Vierde kwart 20e eeuw.

329. Penantkast, Biedermeier

Biedermeier mahoniehouten penantkast, sleutelgaten afgezet met houten ornamenten. 19e eeuw.

9725 CT Groningen