Veiling: Sessie 1, maandag 25 maart 2024

330. Schilderij, Vroegop

Schilderij van stilleven met bloemen, fruit met tinnen schotel en kan. Olieverf op linnen, rechtsonder gesigneerd Ant. Vroegop en gedateerd 1937.

331. Rolluikkast

Eikenhouten rolluikkast, tweede kwart 20e eeuw.

332. Kapstok

Eikenhouten kapstok met geëboniseerd floraal decor met datering 1739.

333. Bureaulamp

Bureaulamp met een lampenvoet gemaakt van een Chinese porseleinen gemberpot, handbeschilderd met landschappelijk decor. Compleet met houten basement. 20e eeuw.

334. Dienbladen

Drie houten dienbladen met floraal decor waarvan een met marqueterie. Begin 20e eeuw.

335. Lot singles

Lot met vijfentwintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-60.

336. Lot singles

Lot met vierentwintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-80.

337. Plafonnières

Drie plafonnières, een met een koperen houder en twee met messing houders, met gematteerd glazen lampenkappen en deels met geslepen decoratie. Eerste helft 20e eeuw.

338. Zeilboot

Zeilboot model op losse schraag, begin 21e eeuw.

339. Hangoortafel

Engelse eikenhouten hangoortafel, zogenaamde gateleg table, 20e eeuw. Betreft een tafel op groot formaat

340. Wandkleed, Hetty Sterkenburg

Wollen vintage handgeknoopt wandkleed door Hetty Sterkenburg, aan de achterzijde gelabeld. Jaren 60/70.

341. Lot singles

Lot met vierentwintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70

342. Lot singles

Lot met vijfentwintig 45 toeren singles, nationaal en internationaal, jaren 50-70.

343. Tafellessenaar, Japan

Japanse houten tafellessenaar gedecoreerd met vogeldecor en landschap. Begin 20e eeuw.

344. Boeddha

Houtgestoken polychroom beschilderde Boeddha met lotusbloemen, 20e eeuw. Het betreft een groter formaat beeld.

345. Hangkastje

Eikenhouten hangkastje met twee legplanken, drie compartimenten en met ijzeren slot en beslag. 19e eeuw.

346. Eetkamerstoelen

Twee eetkamerstoelen met crèmekleurig kunstlederen zitting en rugleuning, 21e eeuw.

347. Eetkamerstoelen

Twee vintage eetkamerstoelen met teakhouten frame en kunstlederen crèmekleurig zitvlak en rugleuning. Toegeschreven aan Louis van Teeffelen en uitgevoerd door Wébé. Scandinavisch design, jaren 60.

348. Kist 1716

Eikenhouten kist met floraal houtsteekwerk, gedateerd ANNO 1716.

349. Boekenplank 1711

Eikenhouten boekenplank met botanisch en ster decor, ingekerfde datering 1711.

350. Lot singles

Lot met vierentwintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-60.

351. Kraantjespotten op dienblad

Drie kraantjeskannen met komfoor, waarvan twee koudgeschilderd gedecoreerd zwarte Groningse tinnen kannen. Geheel op dienblad. 20e eeuw.

352. Klepbureau met opstand

Mahoniekleurig klepbureau met opstand in Engelse stijl met beglaasde deuren en messing beslag. 20e eeuw.

353. Lot aziatica

Lot aziatica met onder meer Satsuma vaasje, stempel, benen theelepels, porseleinen theekopjes en schotels, waaier, houten bordenstandaards, lepels, Boeddha beeldje en groen gepatineerd tinnen theepotje. 20e eeuw.

354. Platenspeler, Garrand

Platenspeler Garrand, type Grand Gala Stereo. Gefabriceerd in 1974 in Engeland.

9725 CT Groningen