Veiling: Sessie 1, maandag 25 maart 2024

405. Vaas, Pottenbakkerij Koch

Aardewerken vaas met sang de boeuf glazuur door pottenbakkerij Koch te Workum. Een vaas met halverwege ronde verhogingen in het oppervlakte. Aan de onderzijde gemerkt en met monogram SK, Siete Koch, periode na 1997. Betreft een groot model vaas.

406. Murano vaas

Murano geslepen blokvaas in Sommerso techniek in rood-geel-helder kristal. Venetië, Italië. jaren 50/60.

407. Ariane oranjevaasje, Floris Meydam

Oranje glazen Arianevaasje naar ontwerp van Floris Meydam en uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam. Uitgebracht in 2007, niet genummerd.

408. Vaas, Mobach

Keramieken vaas met krullint handvatten door Mobach Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer 299, derde kwart 20e eeuw.

409. Tafellamp

Tiffany stijl tafellamp met bronzen voet en glas-in-lood lampenkap met botanische decoratie. Eind 20e eeuw.

410. Plaquette, ontwerp Rosina Wachtmeister voor Goebel

Porseleinen plaquette in lijst door Goebel Porzellan, betreft een gelimiteerde uitgave van Rosina Wachtmeister. Aan de achterzijde het certificaat met vermelding oplagenummer 1621/2000. Gedateerd 1 maart 2004.

411. Beelden

Twee houten pelikanen met verschillend gestoken verenkleed. Tweede helft 20e eeuw.

412. Beeld

Bronzen donker gepatineerde beeld van een haas. Anoniem, 21e eeuw.

413. Vaas, Max Verboeket

Kristallen vaas met roze-blauwe slierten naar ontwerp van Max Verboeket en uitgevoerd door de Kristalunie Maastricht. Met originele sticker en onderzijde gesigneerd, jaren 60.

414. Zilveren herinneringsbekers

Twee zilveren herinneringsbekers met opschrift. Kleinere beker gemerkt meesterkeur FB, lopende leeuw 2, minvervakop en jaarletter Z (1934). Grotere beker gemerkt meesterkeur VK, lopende leeuw 2, minervakop en jaarletter C (1937)

415. Lepelvaasjes met zilveren theelepels

Kristallen- en zilveren lepelvaasje met elf zilveren theelepels. Gemerkt met meesterkeur, lopende leeuw 2, minervakop en meerdere jaarletters.

416. Gouden sieraden met carneool

Gouden ring met carneool, twee gouden oorbellen, speld en hanger met carneool. Alle voorwerpen getoetst 14 karaat, midden 20e eeuw.

417. Gouden ring

Gouden ring met heldere steen. Goud gemerkt met eikenblad 14 karaat. inscriptie binnenkant. Vierde kwart 20e eeuw.

418. Vaas, Floris Meydam

Kristallen vaas naar ontwerp van Floris Meydam, serienaam Colorair. Helderglas met ingesloten blauwe kleurpoeders en onregelmatig gevormde luchtbellen. Ontwerp stamt uit 1963 en is uitgevoerd door Glasfabriek Leerdam.

419. Vaas, Goebel

Kristallen licht fumékleurige vaas in organische vorm door Goebel. Aan de onderzijde geëtst Goebel, vierde kwart 20e eeuw.

420. Vaas, ontwerp W. Wilson & H. Dryer voor Whitefriars

Glazen mondgeblazen vaas in de kleur “Kingfisher blue", modelnaam "Knobbly Vase". Naar ontwerp van W. Wilson en H. Dryer en uitgevoerd door de Engelse glasfabrikant Whitefriars, jaren 60.

421. Vaas, Westraven

Keramieken grijs geglazuurde trechtervormige vaas met ribbelstructuur door Westraven Utrecht. Jaren 50/60.

422. Zilveren ring en hanger, Finland

Een zilveren Scandinavisch ontwerp ring en hanger, ontwerp Karl Laine. Gemerkt KL, ZI, 925, Finland en diverse andere merken. Finland, jaren 80. De ring is verstelbaar in grootte.

423. Dekselpot, Potterie Kennermerland

Keramieken dekselpot met floraal spuitglazuur decor door Potterie Kennemerland, Velzen. Modelnummer 28 ATK X, naar ontwerp van Eelke Snel en Koen Mertens. Gefabriceerd tussen 1920 en 1923.

424. Lot zilver

Convoluut zilver met een lodereindoosje, een floraal gedecoreerd ZII pillendoosje en twee 800 gehalte vingerhoedjes. Lodereindoosje gekeurd meesterkeur, lopende leeuw 2 en jaarletter.

425. Art Deco gebakstel, Solian Ware

Art Deco gebakstel bestaande uit een gebaksschaal en tien bordjes met floraal handgeschilderd decor, Solian Ware servies uitgevoerd door Soho Pottery Cobridge. Aan de onderzijde gemerkt, Engeland, jaren 30.

426. Zilveren mosterdpotje, Engeland

Sterling zilveren mosterdpotje met blauw kristallen inzet en voorzien van gedreven floraal decor. Gemerkt met meesterkeur U.G., anker (Birmingham), lopende leeuw links en jaarletter H (1932). Tezamen met verzilverd mosterdlepeltje.

427. Kip, Agda de Jong

Aardewerken groen geglazuurde kip door Agda de Jong, Zwijndrecht. Aan de onderkant poot gemonogrammeerd. Eind 20e eeuw.

428. Vaas, Westraven

Groene horizontaal geribbelde keramieken vaas door Westraven Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en vermelding modelnummer 972. Eind jaren 50/60.

429. Vaas, Mobach

Keramieken vaas door Mobach Utrecht, geheel voorzien van een druipglazuur. Aan de onderzijde gemerkt Kamo, jaren 20/30.

9725 CT Groningen