473. Tafel, ontwerp Le Corbusier en Pierre Jeanneret voor Cassina
Le Corbusier tafel met chromen onderstel en gehard glazen plaat met structuur aan de onderzijde door Italiaans meubelfabrikant Cassina, modelnummer LC12. Ontworpen door Le Corbusier and Pierre Jeanneret in 1925. Aan de onderzijde gemerkt Cassina en serienummer no. 000225 Le Corbusier. Begin 21e eeuw. |
Kavelnummer en naam | 473. Tafel, ontwerp Le Corbusier en Pierre Jeanneret voor Cassina | |
Veiling | Sessie 1, maandag 25 maart 2024 | |
Afmetingen | Hoogte 71 cm, lengte 160 cm en breedte 120 cm. | |
Conditie | In gebruike staat. | |
Huidig bod | € 800 | |
Verkoopprijs | € 800 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen