255. Proefdrukken scheepvaart

Twee lithografieën op een vel van Holland-Australie Lijn en Holland Britsch Indie Lijn, een proefdruk uit het archief van Steendrukkerij De Jong & Co, circa 1936. En een proefdruk "inlichtingen vervoer Bagage Richting Europa-Ned Indië. N.V. Stoomvaart Maatschappij "Nederland" Amsterdam".

Kavelnummer en naam 255. Proefdrukken scheepvaart
Veiling Sessie 1, maandag 25 maart 2024
Afmetingen Max. 28,6 x 39,5 cm.
Conditie Beschadigingen.
Huidig bod€ 25
Verkoopprijs € 25
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen