89. Schilderij, Siep van den Berg
Schilderij van wintersfeer van huizen met schuurtjes in achtertuinen en aan de achterzijde van het schilderij een portret van heer. Olieverf op linnen, toegeschreven aan Siep van den Berg. Midden 20e eeuw. |
Kavelnummer en naam | 89. Schilderij, Siep van den Berg | |
Veiling | Sessie 1, maandag 25 maart 2024 | |
Afmetingen | 46 x 60 cm. | |
Conditie | In redelijke staat. | |
Huidig bod | € 300 | |
Verkoopprijs | € 300 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen