Theekommen met schotels, China, Kangxi periode

Een paar Chinees blauw-witte porseleinen theekommen en schotels met floraal decor. Kangxi periode, 18e eeuw.

Kavelnummer en naam Theekommen met schotels, China, Kangxi periode
Veiling Sessie 1, maandag 25 maart 2024
Afmetingen Theekop hoogte 4,8 cm en diameter 7,8 cm, schotel diameter 13,2 cm.
Conditie Twee theekommen frittingen rand. Een schotel frittingen rand, barst en haarlijn en een schotel in goede staat.
Huidig bod€ 120
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen