579. Karaf en dekselpot, ontwerp Erika Lagerbielke voor Orrefors

Glazen karaf met stop en een dekselpot naar ontwerp van Erika Lagerbielke (1960) voor Orrefors, modelnaam Pepperoni. Aan de onderzijde gemerkt Orrefors. Zweden, omstreeks 1993.

Kavelnummer en naam 579. Karaf en dekselpot, ontwerp Erika Lagerbielke voor Orrefors
Veiling Sessie 2, dinsdag 26 maart 2024
Afmetingen Max. hoogte 22 cm en max. diameter 12,5 cm.
Conditie Kleine beschadiging stop.
Huidig bod€ 35
Verkoopprijs € 35
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen