Veiling: Veiling 46 sessie 2, dinsdag 26 maart 2024

Mau katten, A. Tiot

Een paar bronzen Egyptische revival gestileerde Mau katten, op de poten gesigneerd A. Tiot. Frankrijk, jaren 70. Het betreft twee beelden op groot formaat.

Startbod: € 5

Gouden slavenarmband

14 karaat gouden slavenarmband, gemerkt eikenblad 585. Jaren 50/60.

Startbod: € 5

Tekening, Els Amman

Tekening van jonge vrouw en profil door de Groningse kunstenares Els Amman (1931-1978), verso informatie. Gemengde techniek tekening op papier, jaren 60/70.

Startbod: € 5

Ets, Jan Gerrit Jordens

Ets met staand vrouwelijk naakt door Jan Gerrit Jordens (1883-1962). Rechtsonder gemonogrammeerd JOR, tweede kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

Schilderij, Siep van den Berg

Schilderij van akkers met boerderijen door Siep van den Berg (1913-1988). Olieverf op doek, rechtsonder gemonogrammeerd en gedateerd 1944.

Huidig bod: € 50

Beelden, Jan Leeuwenburgh

Twee bronzen beelden op houten sokkel getiteld “Springer” door Jan Leeuwenburgh (Kinderdijk-1943). Provenance; aanschaf 2005 en 2007 Dehullu, Gees.

Huidig bod: € 20

Houtsnede, Wobbe Alkema

Houtsnede met abstract geometrische compositie in zwart-wit door Wobbe Hendrik Alkema (Borger 1900 - 1984 Kampen). Linksonder vermelding eigen druk met monogram, rechtsonder gesigneerd met onderstreping in potlood en gedateerd 1926.

Startbod: € 5

Wajangpop Togug, Indonesië

West-Javaanse wajangpop, voorstellende Togug, snijder Ayub. Indonesië, jaren 50/60.

Startbod: € 5

Beeld, Lettie Gerber

Keramieken geglazuurd beeld uit chamotte klei van een uil door Lettie Gerber. Provenance: aanschaf Brunstingerhof, Beilen in 2003.

Startbod: € 5

Schilderij, H. van Capelle

Schilderij met portret van een dame met parelsnoer. Olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd H. v. Capelle. Doek aan de achterzijde gestempeld Windsor & Newton London England. Midden 20e eeuw.

Startbod: € 5

Vaas

Halfkristallen ambachtelijke rode vaas met golvende reliëfpatroon aan de buitenzijde, anoniem, 21e eeuw. Betreft een vaas op groot formaat.

Startbod: € 5

Teddyberen in koffer, Steiff

Negentien Steiff miniatuur teddyberen met bijbehorende originele Steiff koffer, het betreft jaaruitgave beertjes van de Steiff Club. Nagenoeg alle teddyberen gemerkt met Knopf in het oor en label, 21e eeuw.

Startbod: € 5

Houtsnede, Hendrik Johan Melgers

Houtsnede getiteld “Boerensterfkamer” door Hendrik Johan (Henk) Melgers (1899-1973). Rechtsonder met potlood gesigneerd en vermelding handdruk, linksonder getiteld. Eind jaren 20.

Startbod: € 5

Vazen, Japan

Twee lichtgroene porseleinen Celadon vazen, floraal gedecoreerd met vogelmotief. Japan, tweede kwart
20e eeuw.

Startbod: € 5

Aquarel, Erasmus Bernhard Dulmen Krumpelman

Aquarel van bosgezicht door Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987), verso persoonlijke annotatie. Linksonder gesigneerd v. Dulmen en gedateerd 1982.

Startbod: € 5

Zilveren dessertlepels, Gerritsen

Zes zilveren Hollands glad dessertlepels van Gerritsen Zeist, 999 gehalte. Gemerkt meesterteken G*Z, 999, staande leeuw I, minervakop met R (Gouda) en jaarletter D (1968).

Startbod: € 5

Zilveren gebaksvorkjes

Twaalf zilveren gebaksvorkjes met geciseleerd decor. Meesterteken van zilversmid Wed. J.H. van der Meulen te Joure werkzaam van 1958 tot 1984, gekeurd met lopende leeuw II, minvervakop en jaarleter L (1971).

Startbod: € 5

Aquarel met Spaanse scène getiteld “Sevilla” door Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman (1897-1987). Aquarel op papier, rechtsonder gesigneerd v. Dulmen en gedateerd 1947.

Startbod: € 5

Schenkkan en bekers, Petrus Regout Maastricht

Lichtgrijze chocolade kan met zes Kwatta bekers door Petrus Regout, Maastricht, jaren 50/60.

Startbod: € 5

Wajangpop Brahma, Indonesië

West-Javaanse (Padalarang) wajangpop voorstellende Brahma, snijder Encang. Indonesië, jaren 50/60.

Startbod: € 5

Mantelklok, Art Deco

Houten Art Deco mantelklok, deels met wortelnotenhout fineer. Jaren 30.

Huidig bod: € 10

Vaas, West-Germany

Vintage Fat Lava West-Germany vaas met rood-zwart bruisglazuur, Duitsland, jaren 70. Betreft een vaas op groot formaat.

Startbod: € 5

Aquarel

Aquarel van dame in oosterse kleding met drakenjurk. Rechtsonder gemonogrammeerd G.S, verso informatie op kaartje met potlood. 20e eeuw.

Startbod: € 5

Schilderij, Jan ten Cate

Schilderij van een bosgezicht met converserende vrouwen door Hendrik Jan ten Cate (1867-1955). Olieverf op doek, rechtsonder gesigneerd J. Ten Cate. Tweede kwart 20e eeuw.

Startbod: € 5

Wandplaquettes

Twee fusionglas techniek wandplaquettes met abstracte compositie. Rechtsonder gesigneerd met gravering, begin 21e eeuw.

Startbod: € 5

9725 CT Groningen