Cruet set 1883, Van Kempen

Zilveren cruet set houder met kristallen toebehoren, floraal geciseleerde voet en gravering op houder. Gemerkt met meesterkeur VK halve maan Van Kempen, lopende leeuw 2, minervakop en jaarletter Y (1883), strooier is gemerkt met zwaardje.

Kavelnummer en naam Cruet set 1883, Van Kempen
Veiling Sessie 2, dinsdag 26 maart 2024
Afmetingen Hoogte 32,5 cm, diameter 17,8 cm en totale gewicht (minus glaswerk) 369 gram
Conditie Gebruikssporen en beschadiging ring, twee ronde schaaltjes niet origineel.
Huidig bod€ 120
Verkoopprijs € 120
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen