Keramiek, ontwerp Walter Stock voor Velten-Vordamm

Twee keramieken vazen met zwart-wit geglazuurd decor, grote vaas vaas ontworpen door Walter Stock in 1912, kleinere Bauhaus vaas ontworpen door Walter Stock omstreeks 1923-1925. Uitgevoerd door de Steingutfabrik Velten-Vordamm, aan de onderzijde gemerkt Vordamm en monogram.

Kavelnummer en naam Keramiek, ontwerp Walter Stock voor Velten-Vordamm
Veiling Sessie 2, dinsdag 26 maart 2024
Afmetingen Max. hoogte 14,8 cm en max. diameter 22 cm.
Conditie In goede staat met lichte gebruikssporen, grootste vaas een bakfout.
Huidig bod€ 85
Verkoopprijs € 85
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen