Veiling: Sessie 2, dinsdag 26 maart 2024

Vaas, Westraven

Keramieken mintgroene vaas met beige spetterdecor door Westraven Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en gemonogrammeerd. Derde kwart 20e eeuw.

Vaas, Mobach

Keramieken geglazuurde bolvaas door Mobach Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 30.

Kast, China

Chinese kast met twee deuren versierd met handgestoken en gelakt paneel. Midden 20e eeuw.

Haan, Dino Martens

Murano glazen haan met gestreept zwart-wit lichaam door Dino Martens. Italië, jaren 50/60.

Vaas, Gerk Gnodde

Gele aardewerken vaas uit de Groningse periode van Gerk Gnodde (1930-2012). Aan de onderzijde gemerkt Handwerk Gnodde Groningen, jaren 80.

Gouden- en zilveren dameshorloge

Twee dameshorloges, een gouden Zerdax horloge, gemerkt 14 karaat en 0,585. Tevens een zilveren Asmar, Swiss Made dameshorloge, 835 gemerkt. Derde kwart 20e eeuw.

Lot Parker

Lot met achttien Parker vulpennen en ballpoints, vullingen en drie inktpotten gevuld met Quinn. Vierde kwart 20e eeuw.

Presse-papier, Art Crystal

Glazen presse-papier met donkerpaarse onderzijde, een oranje werveling en ingesloten luchtbellen. Art Crystal, Bohemen, begin 20e eeuw.

Lot curiosa

Lot curiosa met houten deurkrukken, koperen aker met messing bovenzijde en hengsel, houten leesplank, messing kruik en kolentang. 20e eeuw.

Sabels en dolk

Lot wapens bestaande uit twee sabels en een dolk. Midden 20e eeuw.

Boeddha

Messing bronskleurig beeld van een zittende Boeddha, eind 20e eeuw.

Kom

Ovalen kristallen dubbellaags kom in rood-zwarte kleurschakering. Vierde kwart 20e eeuw.

Lot singles

Lot met vierentwintig 45 toeren singles, internationaal jaren 60/70.

Lot singles

Lot singles

Lot singles

Lot singles

Lot met vierentwintig 45 toeren singles, internationaal jaren 60-70.

Lot singles

Lot met vierentwintig 45 toeren singles, internationaal jaren 60-80

Lot singles

Lot singles

Lot met vierentwintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-60.

Lot singles

Lot met vierentwintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70.

Lot singles

Lot singles

9725 CT Groningen