Veiling: Sessie 2, dinsdag 26 maart 2024
Vaas, Westraven
Keramieken mintgroene vaas met beige spetterdecor door Westraven Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt en gemonogrammeerd. Derde kwart 20e eeuw.
Vaas, Mobach
Keramieken geglazuurde bolvaas door Mobach Utrecht. Aan de onderzijde gemerkt, jaren 30.
Kast, China
Chinese kast met twee deuren versierd met handgestoken en gelakt paneel. Midden 20e eeuw.
Haan, Dino Martens
Murano glazen haan met gestreept zwart-wit lichaam door Dino Martens. Italië, jaren 50/60.
Vaas, Gerk Gnodde
Gele aardewerken vaas uit de Groningse periode van Gerk Gnodde (1930-2012). Aan de onderzijde gemerkt Handwerk Gnodde Groningen, jaren 80.
Gouden- en zilveren dameshorloge
Twee dameshorloges, een gouden Zerdax horloge, gemerkt 14 karaat en 0,585. Tevens een zilveren Asmar, Swiss Made dameshorloge, 835 gemerkt. Derde kwart 20e eeuw.
Lot Parker
Lot met achttien Parker vulpennen en ballpoints, vullingen en drie inktpotten gevuld met Quinn. Vierde kwart 20e eeuw.
Presse-papier, Art Crystal
Glazen presse-papier met donkerpaarse onderzijde, een oranje werveling en ingesloten luchtbellen. Art Crystal, Bohemen, begin 20e eeuw.
Lot curiosa
Lot curiosa met houten deurkrukken, koperen aker met messing bovenzijde en hengsel, houten leesplank, messing kruik en kolentang. 20e eeuw.
Sabels en dolk
Lot wapens bestaande uit twee sabels en een dolk. Midden 20e eeuw.
Boeddha
Messing bronskleurig beeld van een zittende Boeddha, eind 20e eeuw.
Kom
Ovalen kristallen dubbellaags kom in rood-zwarte kleurschakering. Vierde kwart 20e eeuw.
Lot singles
Lot met vierentwintig 45 toeren singles, internationaal jaren 60/70.
Lot singles
Lot singles
Lot singles
Lot singles
Lot met vierentwintig 45 toeren singles, internationaal jaren 60-70.
Lot singles
Lot met vierentwintig 45 toeren singles, internationaal jaren 60-80
Lot singles
Lot singles
Lot met vierentwintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-60.
Lot singles
Lot met vierentwintig 45 toeren singles, internationaal jaren 50-70.
Lot singles
Lot singles
9725 CT Groningen