Veiling: Sessie 2, dinsdag 26 maart 2024
802. Spaarvarken
Aardewerken spaarvarken op groot formaat. Anoniem, jaren 60/70.
803. Lampen, Gispen
Twee melkglazen Gispen lampenkappen, model Giso HO-042, op houten basis. Midden 20e eeuw.
804. Stijgbeugel
Houten continentale stijgbeugel met messing- en koperen beslag, 19e eeuw.
805. Bijbels
Twee bijbels, Het Nieuwe Testament, met zilveren sluiting. Datering 1867 en 1870.
806. Kopperprent
Forma Aktua Groningen kopperprent uit de Charlie Parker serie, van een werk gedateerd 1984 in de prent. Rechtsonder vermelding oplagenummer 668/700 met datering 1997.
807. Poster Puch
Poster "75 jaar Puch Rij- en Bromwielen", betreft een poster uit 1974 met op de achterzijde verscheidene modellen fietsen en bromfietsen van toen.
808. Speculaasplank
Houten speculaasplank met ruiter te paard. Midden 20e eeuw.
809. Haardset
Driedelige messing haardset bestaande uit een pook, schep en tang. Begin 20e eeuw.
810. Kopperprent, Ellen Krol
Kopperprent met een gedicht van Gerrit Krol door Ellen Krol. In het midden onderin gesigneerd en gedateerd 2002, oplagenummer 431/800.
811. Plafondlamp
Vintage plafondlamp met glazen schaal. Jaren 50/60.
812. Boeken - Kunst van de 20e eeuw
Twee kunstboeken Kunst van de 20e eeuw deel I en II in bijhorende box. Uitgeverij Taschen, uitgegeven in 1999.
813. Kopperprent, Kees Wiersema
Kopperprent getiteld “Huizeninflatie” door Kees Wiersma. Onderin met potlood gesigneerd en gedateerd 2009., oplagenummer 196/300.
814. Wandkandelaren
Twee messing wandkandelaren met draakmotief. Eind 20e eeuw.
815. Kopperprent, Geert Maring
Kopperprent door Geert Maring (1943) voor Forma Aktua. Rechtsonder gesigneerd met potlood en gedateerd 2000, oplagenummer 390/800.
816. Aquarel, Reggi Scherpbier
Aquarel van een waterlandschap met zeilboten door Reggi Scherpbier (1910-1991). Rechtsonder gesigneerd, jaren 60/70.
817. Lijstwerk
Twee schilderijen waaronder een Engels landschap getiteld “Woodbridge Ferry” gesigneerd G.C. Highfoot en gedateerd 1989. Tevens reproductie naar Madou, eind 20e eeuw.
818. Zeefdruk
Zeefdruk van Afrikaanse man, rechtsonder gesigneerd Conny en oplagenummer XIII/XX. Eind 20e eeuw.
819. Plafondlampen
Twee plafondlampen met melkglazen lampenkappen. Midden 20e eeuw.
820. Zeefdruk, Annemarie de Groot
Zeefdruk naar aanleiding van de start van de Giro d'Italia in Groningen 2002 door Annemarie de Groot. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd, oplagenummer 7/150.
821. Zeefdruk, John Lie a Fo
Zeefdruk in Cobra stijl van vrouw met vogel door John Lie a Fo (1945). Rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd 1996, oplagenummer 27/50.
822. Beelden, Afrika
Twee houtgestoken Afrikaanse beelden van een man en vrouw met kind, 20e eeuw.
823. Glas-en kristalwerk
Glazen gemberpot met olijfslijpsel, een kristallen bonbonschaal met deksel, een bierpul met tinnen deksel en een wespenvanger. 19e/20e eeuw.
824. Zeefdruk, Bettich
Zeefdruk met abstracte compositie getiteld “In Between”. Rechtsonder gesigneerd Bettich en gedateerd 1998, oplagenummer II/XX.
825. Aquarellen, Indonesië
Twee landschappelijke Indonesische aquarellen, waarvan één rechtsonder is gesigneerd. Derde kwart 20e eeuw.
826. Haardset
Vijfdelige messing haardset bestaande uit een pook, schep, tang en twee gietijzeren met messing staanders, eind 19e eeuw.
9725 CT Groningen