Veiling: Sessie 2, dinsdag 26 maart 2024
727. Kleurenets
Kleurenets met twee runderen en liggend vrouwelijk naakt. Rechtsonder gesigneerd en gedateerd 1970, linksonder vermelding titel en oplagenummer 2/30.
728. Microscoop, Asako
Microscoop van Asako Tokyo, compleet met houten kast en papieren. Japan, derde kwart 20e eeuw.
729. Mezzotint, Joop Vegter
Mezzotint getiteld “Rode uien en glazen pot” door Joop Vegter (1931-2017). Linksonder getiteld, rechtsonder met potlood gesigneerd en gedateerd 1998.
730. Borden en kom, China
Vier Chinese handbeschilderde porseleinen famille rose borden gedecoreerd met floraal, haan en landschappelijk decor. Bijgaand een porseleinen kom met floraal motief. 19e/20e eeuw.
731. Vaas, Gerardo Cardinale
Murano stijl vaas in scavo techniek door Gerardo Cardinale; een van oorsprong Italiaanse glasblazer werkzaam in Vaals. Aan de onderzijde pontil aanwezig en met label. Nederland, begin 21e eeuw.
732. Katten beeldjes
Veertien hardstenen beeldjes van katten uitgevoerd in ander andere malachiet en albast, tevens een hondje. 20e eeuw.
733. Boeddha, India
Messing beeld van een Boeddha in zittende positie. India, 20e eeuw.
734. Soldaatjes, delPrado
Elf tinnen figuren bestaande uit vijf soldaten te paard en zes soldaten uit de delPrado Collection, voorbeelden van militaire tinnen figuren uit de Napoleontische tijd. Vierde kwart 20e eeuw.
735. Plaquette
Gipsen plaquette in reliëf met afbeelding van een priesteres gehuld in sluiers en jonge vrouw spelend op een fluit. Fragment van de zogenaamde "Troon van Ludovisi". Eind 20e eeuw.
736. Wandplaquettes, Jasperware
Twee Duitse groene Jasperware wandplaquettes met Amor decor. Beide plaquettes gemarkeerd met modelnummers, eerste helft 20e eeuw.
737. Teddybeer, Steiff
Bruine Steiff teddybeer met jubileum strik 1907-2007, modelnaam Teddybear Million Hugs. In gelimiteerde oplage van 3000 stuks, genummerd 2559. Met gouden Knopf in het oor en stoffen label. Duitsland, geproduceerd in 2006.
738. Lot bijouterie
Lot bijouterie met hangers, broches, halskettingen, oorbellen, armbanden en ringen. 20e/ begin 21e eeuw.
739. Kiepwagen, Tri-ang
Metalen kiepwagen van Tri-ang door Lines Bros LTD. Engeland, jaren 60.
740. Tabakset, Japan
Tabakset bestaande uit tabakszak (tabako-ire) compleet met houten koker (kiseruzutsu) en messing pijp (kiseru). Japan, begin 1900.
741. De Bosatlas van het cultureel erfgoed
De Bosatlas van het cultureel erfgoed, een ontdekkingsreis langs het erfgoed van Nederland. Uitgave Noordhoff Atlasproducties 2014.
742. Lot aziatica
Lot aziatica met een Tibetaanse gebedsmolen, twee gespen bezet met sierstenen, een sierspeld en damesarmband. 20e eeuw.
743. Karaf en glazen
Glazen 19e-eeuwse kelderfles, karaf met stop. Bijgaand twee drinkglazen met radgravure guirlandes en een koudgeschilderde glas met paard decor. Pontil glazen, 19e eeuw.
744. Vazen, Jasperware
Drie Duitse groene Jasperware porseleinen vazen met romantische voorstellingen. Twee vazen voorzien van modelnummers. Duitsland, begin 20e eeuw.
745. Hanglamp, Amsterdamse School
Amsterdamse School bronskleurige hanglamp met deels gematteerde glaasjes. Jaren 30.
746. Kunstboeken
Drie kunstboeken betreffende Rome Art & Architecture hardcover uitgave door Könemann, een tentoonstellingsuitgave De Zwarte Farao’s uit 1997 en Goud uit Georgië Drents Museum 2009.
747. Vijzel
Bronzen vijzel versierd met mascarons, compleet met stamper. 19e/20e eeuw.
748. Lot messing
Lot messing met twee maritieme items, een kompas en asbak met thermometer. Miniatuur mijnlamp met wandhouder en een Jugendstil Coen Kurz theepot. 20e eeuw.
749. Vijzels
Twee bronzen vijzels waarvan de grote vijzel met stamper. Zuid-Europees, begin 19e eeuw.
750. Foto, Marlies Bosch
Foto met organische compositie door Marlies Bosch (1942). Rechtsonder met potlood gesigneerd, vermelding oplagenummer 3/5.
751. Beelden
Twee bronzen beelden, een Japanse makaak en een Indische olifant. Eerste helft 20e eeuw.
9725 CT Groningen