632. Schilderij theekoepel Groningen, Willem Barend van Marle

Schilderij van de Hereweg nummer 20 te Groningen met tuin, de theekoepel van W.A Scholten, olieverf op linnen. Toegeschreven aan Willem Barend van Marle (1909-1988). Ongesigneerd, midden 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 632. Schilderij theekoepel Groningen, Willem Barend van Marle
Veiling Sessie 2, dinsdag 26 maart 2024
Afmetingen 50 x 60 cm.
Conditie In redelijke staat.
Huidig bod€ 2200
Verkoopprijs € 2200
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen