714. Boeken - Dr. F. Ahrens e.a. - Das Buch der Erfindungen

Dr. F. Ahrens e.a. - Das Buch der Erfundingen Gewerbe und Industrien. Leipzig: Verlag von Otto Spamer, 1898/1901. 10 delen compleet. Gebonden in halfleer. Goudopdruk en titelschildje op de rug. Met vele afbeeldingen in zwart/wit en uitvouwbare platen. 3 banden in originele kartonnen schuifdoos. Ca. 700pp. per deel.

Kavelnummer en naam 714. Boeken - Dr. F. Ahrens e.a. - Das Buch der Erfindungen
Veiling Sessie 2, dinsdag 26 maart 2024
Afmetingen 4to, 25,5x18 cm,
Conditie Zeer redelijk. De banden met schaafspoortjes, gebruiksspoortjes en missende stukjes leer. Binnenwerk goed. Schuifdozen sleets. Enkele aantekeningen in potlood in de delen.
Huidig bod€ 65
Verkoopprijs € 65
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen