1370. Gouden 20 Swiss Franc munt 1935
Twintig Franc Vreneli munt uit 1935, ontworpen door Fritz Landry van Neuchâtel in de 19e eeuw. De gouden Vreneli dankt zijn naam aan Verena, de vrouwelijke personificatie van Lady Liberty. Het gezicht van Verena staat op de voorzijde van de munt afgebeeld, op de achterzijde is het Zwitserse kruis afgebeeld naar de oorsprong van de munt. De munt bevat 900/1000 goud. |
Kavelnummer en naam | 1370. Gouden 20 Swiss Franc munt 1935 | |
Veiling | Sessie 3, woensdag 27 maart 2024 | |
Afmetingen | Diameter 20 mm en gewicht 6,45 gram. | |
Conditie | Zeer fraai. | |
Huidig bod | € 320 | |
Verkoopprijs | € 320 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen