1332. Gouden broches

Twee gouden broches; kleine broche getoetst 14 karaat goud en grote broche, tevens te gebruiken als hanger, getoetst 18 karaat goud. 20e eeuw.

Kavelnummer en naam 1332. Gouden broches
Veiling Sessie 3, woensdag 27 maart 2024
Afmetingen Diameter 3,3 cm, gewicht broche 18 karaat 7,13 gram en gewicht broche 14 karaat 1,37 gram.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 260
Verkoopprijs € 260
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen