1015. Lot aziatica

Zes capucijner famille rose theekommen met schotels, vijf grotere capucijner famille rose kommen en drie Imari schotels met kapucijner glazuur achterzijde. 18e eeuw.

Kavelnummer en naam 1015. Lot aziatica
Veiling Sessie 3, woensdag 27 maart 2024
Afmetingen Max. hoogte 5,7 cm en max. diameter 11,2 cm.
Conditie Een theekom een haarlijn. twee theekommen in goede staat, een kleine theekom frittingen rand, een theekom haarlijnen bodem, een theekom een fritting rand. Twee schotels in goede staat, een schotel een schilfer rand, een schotel frittng met haarlijn rand en drie haarlijnen bodem. een schotel twee haarlijnen, een schotel drie haarlijnen bodem, een schotel haarlijn rand en bodem en een schotel fritting rand. Een kom twee haarlijnen, een kom in goede staat, een kom drie haarlijnen en een kom aanslag binnenzijde.
Huidig bod€ 160
Verkoopprijs € 160
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen