1208. Wandborden en serveerschaal
Delfts blauwe serveerschaal met floraal decor en zilveren hengsel, gemerkt lopende leeuw 2. Daarnaast twee Makkumer aardewerken polychroom beschilderde bordjes met vogel en bloem decor, aan de onderzijde gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. |
Kavelnummer en naam | 1208. Wandborden en serveerschaal | |
Veiling | Sessie 3, woensdag 27 maart 2024 | |
Afmetingen | Max. hoogte 3 cm en max. diameter 18,2 cm. | |
Conditie | Een wandbordje een chip, serveerschaaltje enkele frittingen zijkant. | |
Huidig bod | € 15 | |
Verkoopprijs | € 15 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen