657. Vaas, Henri Breetvelt

Gouda Plateel vaas naar ontwerp van Henri Breetvelt (1864-1923), decornaam Goniala. Aan de onderzijde gemerkt met symbool Plateelbakkerij Zuid Holland, signatuur Breetvelt en decornaam. Begin 20e eeuw. Het betreft een groot formaat vaas.

Kavelnummer en naam 657. Vaas, Henri Breetvelt
Veiling Veiling 47 sessie 2 dinsdag 18 juni
Afmetingen Hoogte 55,7 cm en diameter 20,5 cm.
Conditie Rand onder chip gelijmd.
Huidig bod€ 360
Verkoopprijs € 360
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen