1004. Art Nouveau vaas, Plateelbakkerij Rozenburg
Art Nouveau vaas met floraal beschilderd lisdodde en iris decor door de Haagse Plateelbakkerij Rozenburg. Aan de onderzijde gemerkt met ooievaar, Rozenburg, Den Haag, initialen plateelschilder en nummer 383. Eerste kwart 20e eeuw. |
Kavelnummer en naam | 1004. Art Nouveau vaas, Plateelbakkerij Rozenburg | |
Veiling | Veiling 47 sessie 3 woensdag 19 juni | |
Afmetingen | Hoogte 14,3 cm en diameter 6,5 cm. | |
Conditie | Kleine restauratie hals en kleine restauratie voet. | |
Huidig bod | € 60 | |
Verkoopprijs | € 60 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen