505. Gouden oorijzer 1890

20 karaat gouden Drents oorijzer, oorijzer gemerkt met staande leeuw, gegraveerd met initialen A.P.D. en datering 1890. Oorijzer komt van oorsprong uit de omgeving Roden in Drenthe, eind 19e eeuw.

Kavelnummer en naam 505. Gouden oorijzer 1890
Veiling Veiling 48 sessie 2 dinsdag 10 september
Afmetingen Hoogte 12 cm breedte 19 cm en diepte 19 cm. Gewicht 97 gram
Conditie In gebruikte staat met beschadigingen.
Huidig bod€ 4500
Verkoopprijs € 4500
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen