878. Houtsnede

Houtsnede van een stadsgezicht met man en kind. Linksonder gemonogrammeerd in de houtsnede en gedateerd 1934.

Kavelnummer en naam 878. Houtsnede
Veiling Veiling 48 sessie 2 dinsdag 10 september
Afmetingen 24 x49 cm.
Conditie Waterschade, grotendeels om de houtsnede.
Huidig bod€ 30
Verkoopprijs € 30
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen