690. Schilderij, Cornelis Pieter de Wit
Impressionistisch schilderij van een boerderij met bomen door Cornelis Pieter de Wit (1882-1975), olieverf maarouflé op board. Linksonder gesigneerd, derde kwart 20e eeuw. De Wit was tussen 1908 en 1947 leraar was aan Academie Minerva, daar gaf hij onder andere les in vrij tekenen en anatomie. |
Kavelnummer en naam | 690. Schilderij, Cornelis Pieter de Wit | |
Veiling | Veiling 48 sessie 2 dinsdag 10 september | |
Afmetingen | 44 x 33 cm. | |
Conditie | In goede staat. | |
Huidig bod | € 65 | |
Verkoopprijs | € 65 | |
Eindigt over | Deze veiling is gesloten. | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen