1350. Art Deco boekensteun, Liezen

Polychroom geglazuurde Art Deco boekensteun door Liezen (Alpenländische Kunstkeramik Liezen). Aan de onderzijde gemerkt Liezen, Austria en vermelding van modelnummer 305. Oostenrijk, 1930-40.

Naam Art Deco boekensteun, Liezen
Veiling Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
Afmetingen Een boekensteun hoogte 13,5 cm en breedte 13,1 cm.
Conditie Boekensteun man een kleine beschadiging zijkant en reparatie blauw bloemetje.
Huidig bod€ 5
Eindigt over Verversen...
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen