1468. Keramiek

Convoluut keramiek, grootste vaas is Sumida Gawa uit Japan omstreeks 1900, groene schaal gesigneerd Brouwer, meerdere stukken gesigneerd Mobach en een potje gemerkt Zaalberg. 20e eeuw.

Naam Keramiek
Veiling Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
Afmetingen Max. hoogte 24,5 cm en max. diameter 28 cm.
Conditie Sumida vaas ingelijmde chip, gebruikssporen en frittingen.
Huidig bod€ 20
Eindigt over Verversen...
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen