1062. Geweer, DWM Berlin

Geweer type Mauser-Vergueiro, geproduceerd door de Deutsche Waffen- und Munitionsfabriken DWM Berlin, voor het Portugese leger. Op meerdere punten gemerkt met vermelding “Espingarda Portugueza 6.5 Mod. 1904” en Deutsche Waffen- und Munitionsfabriken Berlin. Eerste helft 20e eeuw.

Naam Geweer, DWM Berlin
Veiling Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
Afmetingen Lengte 108 cm.
Conditie Onklaar gemaakt.
Startbod€ 5
Eindigt over Verversen...
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen