1166. Gouden broche

Gouden broche met centraal geplaatst een gouden tien gulden munt Wilhelmina met los hangend haar uit 1897. Broche getoetst 14 karaat, eerste helft 20e eeuw

Naam Gouden broche
Veiling Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
Afmetingen Lengte 2,3 cm, breedte 7,1 cm en totale gewicht 12,1 gram.
Conditie In goede staat met gebruikssporen.
Huidig bod€ 380
Eindigt over Verversen...
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen