1481. Koffie- en theeservies, Villeroy & Boch

Porseleinen 56-delig koffie- en theeservies van Villeroy & Boch, decor Vieux Luxembourg. Bestaande uit een koffiepot, een theepot, een theelicht, een melkkan, een suikerpot, een roomkan, acht theekop-en-schotels thee, twaalf koffiekop-en-schotels koffie, een grote koffiemok, een taartbord met twaalf taartbordjes, een taartschepje, een ovalen opdienschaaltje, opdienschaal petit four en twaalf petit four schaaltjes en een asbakje. België, 21e eeuw.

Naam Koffie- en theeservies, Villeroy & Boch
Veiling Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december
Afmetingen Taartbord diameter 30,1 cm, hoogte melkkannetje 9 cm, koffiekopje hoogte 6,7 cm en diameter 7,2 cm, schotel diameter 14 cm.
Conditie Theepot binnenrand een chip, koffiekopje een chip, koffieroomkannetje beschadigd.
Startbod€ 5
Eindigt over Verversen...
Vorig kavel Volgend kavel

9725 CT Groningen