1112. Strijkinstrument Masenqo, Afrika
Etnisch houten en lederen strijkinstrument, een langhalsluit “Masenqo” met normaal één snaar van paardenhaar die van de stem pen via een kam naar het uiteinde van de klankkast loopt. Ethiopië, eerste helft 20e eeuw. |
Naam | Strijkinstrument Masenqo, Afrika | |
Veiling | Veiling 49 sessie 3 woensdag 4 december | |
Afmetingen | Lengte 68 cm en breedte 26 cm. | |
Conditie | In beschadigde staat. | |
Startbod | € 5 | |
Eindigt over | Verversen... | |
Vorig kavel | Volgend kavel |
9725 CT Groningen
9725 CT Groningen